Az első ember
(142 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
15:00
Az első ember
(142 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
18:00 20:45
Patrick - Ebbel szebb az élet
(95 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
17:15 19:15
Patrick - Ebbel szebb az élet
(95 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
14:00
Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
15:15
Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
13:00
Pelyhes - Kalandra fel!
(87 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
10:45
Kutyaparádé
(92 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
11:45
Apróláb
(90 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
11:15 13:15
Apróláb
(90 perc) ( Terem : 4)

Digitális szinkronizált
16:00
Az elrabolt hercegnő
(86 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
12:30
Csillag születik
(136 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
20:30
Horror Park
(91 perc) ( Terem : 1)

Digitális szinkronizált
21:15
Hotel Transylvania 3. - Szörnyen rémes vakáció
(97 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
14:15
Luis és a Zűrlények
(91 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
11:00
Látlak
(100 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
18:15
Peppermint: A bosszú angyala
(102 perc) ( Terem : 3)

Digitális szinkronizált
16:15
Venom
(112 perc) ( Terem : 2)

Digitális szinkronizált
17:45 20:00
Vértescenter Mozi T. K. Ny. P. <<10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21>>
Az első ember 2 DS 142           15:00             
Az első ember 4 DS 142                 18:00    20:45   
Patrick - Ebbel szebb az élet 1 DS 95               17:15    19:15     
Patrick - Ebbel szebb az élet 4 DS 95         14:00               
Pelyhes - Kalandra fel! 1 DS 87           15:15             
Pelyhes - Kalandra fel! 2 DS 87       13:00                 
Pelyhes - Kalandra fel! 3 DS 87 10:45                       
Kutyaparádé 4 DS 92   11:45                     
Apróláb 1 DS 90   11:15    13:15                 
Apróláb 4 DS 90             16:00           
Az elrabolt hercegnő 3 DS 86     12:30                   
Csillag születik 3 DS 136                     20:30   
Horror Park 1 DS 91                       21:15 
Hotel Transylvania 3. - Szörnyen rémes vakáció 3 DS 97         14:15               
Luis és a Zűrlények 2 DS 91   11:00                     
Látlak 3 DS 100                 18:15       
Peppermint: A bosszú angyala 3 DS 102             16:15           
Venom 2 DS 112               17:45      20:00